ضمانت اصالت کالا

.

فروشگاه اینترنتـی می دکان اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آنهـا را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

کالاهای اصلی

از آنجـا که فروشگـاه اینترنتـی می دکان برای تامیـن کالاهای ارائه شده در وب سـایت، تنهـا با شرکت‌های معتبـر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریـان می‌توانند اطمینـان داشته باشند که کالای دارای هولـوگرام و برچسب معتبـر که هیچگـونه دخل و تصـرفی در آن صورت نگرفتـه و از مجـاری قانونی وارد کشـور شده است، را از فروشگاه اینترنتـی می دکان خریـداری می‌کنند.

ذکـر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنـده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبـر است که کیفیـت کالا را تعییـن می‏‌کند.

در حـال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سـایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیـل خط تولیـد ارزان‏‌تر است که توسط شرکت اصلی در این کشـور تولید شده‌اند.

 

گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کننـدگان قـانونی در کشـور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، میبایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنـابراین گارانتی اینگـونه شرکت ها، گارانتی معتبـر محسـوب می شود. به این ترتیب مشتریـانی که گارانتی‌های بی نـام و نشـان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبـر را از نامعتبـر شنـاسایی کنند.

تمـامی محصولات ارائه شده در فروشگـاه اینترنتـی می دکان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبـادی قانونی وارد کشـور شده‌اند.

بررسی مسـاله و حل مشکـل کالای مورد نظر در حوزه صلاحیت شرکت گـارانتی کننده است و فروشگـاه اینترنتـی می دکان هیچگونه مسئولیتـی نسبت به مشکلات مزبور نخـواهد داشت ولی در جهت سهـولت و همکـاری در جهت رفع مشکـل همـواره در کنار شما مشتـری گرامی خواهد بود.

در آخـر مجدداً متذکـر می شویم که کلیـه کالاهایی که در فروشگـاه اینترنتـی می دکان عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت فروشگـاه اینترنتـی می دکان به فروش نمی‌رسد. از این رو فروشگـاه اینترنتـی می دکان اصل بودن همه محصـولات موجود در وب سـایت را تضمیـن می‌کند. (بجز مواردی که در صفحه ی خرید آنها بصورت واضح و خوانا کلمه ی غیر اصل ذکر شده باشد)

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم